ASPIRIN 500 mg 20 tabliet alebo ASPIRIN-C 20 šumivých tabliet

ASPIRIN 500 mg sa užíva na úľavu od miernej až stredne silnej bolesti, uľaví od bolesti hlavy, zubov a menštruačnej bolesti.

ASPIRIN-C je vhodný pri prechladnutí alebo príznakoch chrípky a na zmiernenie bolesti a horúčky.

ASPIRIN COMPLEX Horúci nápoj je liek na symptomatickú liečbu upchatého nosa vhodný pri prechladnutí s horúčkou a bolesťou.

Viac info

Teraz pri kúpe ASPIRIN 500 mg 20 tabliet alebo ASPIRIN-C 20 šumivých tabliet dostanete ASPIRIN COMPLEX Horúci nápoj len za 0,01 €

Kategórie: ,

ASPIRIN 500 mg je liek na vnútorné použitie, obsahuje kyselinu acetylsalicylovú.
ASPIRIN-C, ASPIRIN COMPLEX Horúci nápoj sú lieky na vnútorné použitie.

L.SK.MKT.CC.03.2017.0516